Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

ДЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ МРІЇ

Алла Волобуєва

07.11 – 20.11.2019

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє виставку медитативних, камерних живописних полотен «ДЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ МРІЇ», що розкриває таємниці творчого процесу Алли Волобуєвої. Духмяний зелений чай, екзотичні рослини, предмети старовини та статуетки з країн загадкового Сходу, електрогітара та улюблений лабрадор Хеві… що поєднує їх? Всі вони — джерело натхнення для мисткині, чий приватний світ розкривається у серії маленьких одкровень.

За словами автора Алли Волобуєвої: «Наш таємний світ, наш маленький Всесвіт – майстерня, кімната, будинок, в якому ми живемо. Так само, як наша Земля він знаходиться у просторі, рухається у сонячній системі. Я п’ю каву, слухаю хід настінного годинника, шум за вікном, інколи голосно вмикаю рок, роздивляюсь картини на стіні. Все це – частинки великого світу, атоми, що як і ми є крихітними складовими Буття. Раптом приходить мить, коли відкриваються поезія та таємниці звичайних предметів, що оточують нас щодня, їх форма, пластика. Саме тут народжуються мрії, ідеї, приходить осяяння».

Мирослава Хартмонд, директорка галереї про проект: «Лаконічні роботи Алли Волобуєвої розкривають сутність речей, що нас оточують. Тут багато чорного, але це теплий, життєстверджувальний колір сили, який вона полюбила після подорожі в Тібет. Не кожен помітить в них відсилки до хеві-метал культури і готики, до витонченої пластики ґіґерівського біопанку, тому що мистецтво Алли народжується і живе в променях сонця».

ПРО ХУДОЖНИЦЮ​

Алла Волобуєва народилась у Києві в квітні 1984 року. У 2002 р. закінчила Республіканську художню школу ім. Т.Г. Шевченка. З 2003 по 2009 рр. навчалась у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури у майстерні Гуйди (викладачі – Михайло Гуйда, Олег Ясенєв). Лауреат Першої премії міжнародного молодіжного конкурсу анімації у Флоренції (Італія), а також неодноразовий лауреат Першої та Третьої премії ім. Віктора Шаталіна. Алла Волобуєва експонує свої роботи по всьому світу, від України, Італії й Швейцарії до Китаю й Тибету. Живе і працює в Києві, любить свого собаку і зелений чай. 

Show More
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.