Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

СНИ – ЦЕ МІСЦЕ РІВНОВАГИ

Віра Якимчук

16.05 – 29.05.2019

Галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «Сни – це місце рівноваги», першу персональну виставку молодої української художниці Віри Якимчук, чий жанровий живопис відкриває таємничий, фантасмагоричний світ. Балансуючи між реалізмом і сюрреалізмом, між реальністю і уявою, мисткиня зображує себе, своїх рідних і знайомих з фотографічною чіткістю на тлі примарних пейзажів. Роботам притаманна театральність поз, ряснота декоративних елементів (рослинні візерунки, татуювання, ткані килими і предмети народної творчості), а також тонке відчуття природних стихій.

60282951_2327233104012941_67832637629430

Віра Якимчук про свою творчу місію:

«Робота художника – це святкове і критичне дослідження делікатних і дуже складних природних почуттів та емоцій людини в усьому світі, дослідження людських стосунків. У своїх роботах я не тільки виявляю взаємозв'язок тих різних світів і почуттів, якими живе людина, але й відкриваю для себе величезну силу, якою наділена людина, щоб змінювати себе зсередини і впливати на навколишню реальність. Мій класичний образотворчий живопис відображає реальне життя як сон. Я використовую сучасні матеріальні деталі, свої сни і фантазії, щоб змалювати реальність, в якій ми живемо прямо тут і зараз, і тим самим «розбудити» наше бачення того, що нас оточує».

За словами Мирослави Хартмонд, кураторки виставки і директорки галереї: «Віра Якимчук не приховує свого захоплення роботами художників Прерафаелітів, які бунтували проти офіційного живопису вікторіанської епохи, роботами Лоуренса Альма-Тадеми, Адольфа Вільяма Бугро і навіть Сандро Боттічеллі. Молода художниця звертається до піднесеного, монументального традиційного європейського мистецтва, щоб зафіксувати єдину мить у часі, коли навколо все рухається з шаленою швидкістю. Її філігранна робота і є виявом протесту до сучасності, для якої характерне суто споживацьке ставлення до мистецтва, навколишнього середовища і навіть інших людей».

ПРО ХУДОЖНИЦЮ

Віра Якимчук (1990 р.н.) – українська художниця, яка більшу частину свого життя проводить у світі снів. Народилася в містечку Гусятин Тернопільської області, її дитинство пройшло в селі в оточенні тварин і природи. З дитинства мріяла стати художником. Закінчила Львівський Професійний Художній Ліцей за професією мехор-флорист. Вивчала традиційну техніку українського іконопису в Українському Католицькому Університеті (УКУ), м. Львів, але перші олійні фарби взяла до рук у 2011 році, намагаючись копіювати картини відомих художників. У 2012 році познайомилася з турецьким художником Фатіхом Гюрбюзом, який вплинув на її мистецтво. В 2013 році переїхала до Стамбулу, де самостійно вчилася фігуративно-реалістичному живопису. У 2015 році повернулася в України. Картини Віри Якимчук знаходяться в приватних колекціях України, Туреччини, Італії і Мексики.

Show More
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.