Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

«Синдром Сатисфакції» «SS»| АНДРІЙ ЦОЙ

03.05 - 04.06.2018

САТИСФÀКЦІЯ (від лат. satis — достатньо і facere — робити, виконувати) — задоволення, утамування почуття образи, публічне вибачення. Сатисфакція як вид задоволення за особисту образу здійснюється звичайно у формі дуелі, поєдинка з образами. У міжнародному праві, cатисфакцією вважають політичну форму відповідальності, що покликана відшкодувати збиток, завданий міжнародно-протиправною дією.

«Синдром Сатисфакції» «SS» – це наполягання задовольнити вимоги, виклик на поєдинок, що звертається до сучасного Суспільства, до його моралі, його гуманності; до Релігії, стаючи на шлях відторгнення старих Героїв; до Інформативного каннібалізму і fake news, до Віртуальної свідомості...

«Синдром Сатисфакції» Андрія Цоя відображено у двох історіях: одна – про героїв казки Карло Коллоді «Пригоди Піноккіо» і її кавер-версії «Пригоди Буратіно», друга – історія з релігійної міфології «Житіє Св. Севастіана». Якщо в першому випадку герої відсилаються до «дорослої» проблематики, то в останньому Св. Севастіан, позбавлений головного музейного атрибута, первісної символіки і віку, являє собою фаталістичний Психоделічний Образ: дитина, яка набуває категорії дорослого і дорослий, що приймає категорії дитини.

«SS» – це двосторонній рух, який допомагає замінити реальність, ставлячи то зовнішнє, то внутрішнє на паузу.

Андрій Цой (1971 р.н., м. Мурманськ, Росія) – відомий київський художник, викладач Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). Закінчив НАОМА, м. Київ, Україна (1997 р., аспірантура – 2001 р.), Гранадський університет, м. Гранада, Іспанія (1993 – 1994 рр.), Дніпропетровське державне художнє училище ім. Є. Вучетича, м. Дніпро, Україна (1990 р.). Працює в галузі станкового та монументального живопису. Його впізнавані роботи знаходяться в музеях та приватних колекціях більш ніж десятка країн. Мета творчості художника — передати не зовнішнє і не внутрішнє, а підсвідомий зміст світу. Стан семантики, у якому знаходяться роботи автора, допомагає позначити себе і свій час. Незвичайна авторська техніка з використанням золотого штампу наближає ідею автора до методу символічного відображення.

Show More
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.