Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

REALITY SEXUALITY

Поп-арт Пацца Пеннелло

15.11 - 28.11.2018

Презентація о 19.00 у четвер 15.11.2018

15 листопада в київській галереї Triptych: Global Arts Workshop відкриється виставка «Reality Sexuality» — переосмислення «сексуальності» в сучасній популярній культурі від української поп-арт художниці Pazza Pennello.

 

Сьогодні образ оголеного тіла використовується для оформлення інформації будь-якого типу. Сексуальність — первісний маркер привабливості і основа головного маркетингового гасла: «sex sells». За часів сексуальної революції 1960-х і зародження поп-арту, зняття табу з теми сексуальності було протестним і сміливим вчинком. Зараз оголені тіла і порнографія доступні всім, незважаючи на формальні заборони.

 

Pazza Pennello зображує оголене жіноче тіло поруч з персонажами мультфільмів. Візуально контрастні образи доповнюють один одного, стираючи відмінності між цими жанрами. Секс перестав бути ритуалом, супутнім інтелектуальним і духовним відносинам. Сьогодні це така ж проста і нехитра розвага, як і перегляд мультфільмів. Те, що здавалося ризиком для покоління Енді Уорхола, стало нормою для сучасного покоління поп-артистів.

 

«Не дивлячись на те, що Pazza Pennello звертається до добре знайомих сюжетів з класики світового мистецтва, від Ренесансу до поп-арту, і до відомих анімаційних сюжетів, її авторський стиль вже встиг стати впізнаваним. Провокаційні компіляції, відсилання до радянського кінематографу і пост-радянської бульварної преси — творчість художниці зберігає невинність дитячого погляду на динамічно мінливий світ, а характéрний гумор запрошує глядача до діалогу » — коментує куратор проекту Мирослава Хартмонд.

 

До експозиції увійшли картини, написані маслом на полотні і графіка з іронічним переосмисленням художницею сюжетів обкладинок газети «СПІД-інфо».

 

«Мені подобається створювати еротику з порнографії, коли відверті пози стають іронічними і набувають елементу недомовленості. Нехай у кожного глядача буде свій уявний фінал незакінченого сюжету — це і буде Reality Sexuality », — ділиться Pazza Pennello.

 

Експозицію доповнять колекційні колажі художниці з серії «Шик-модерн».

Про Художника

Pazza Pennello (1987 р.н.) – українська поп-арт художниця. Народилась в Одесі, живе і працює в Києві. Починаючи з 2012 року неодноразово представляла персональні проекти і брала участь у групових виставках, а її роботи знаходяться в зібраннях не тільки українських, а й французьких, швейцарських і американських колекціонерів. Pazza Pennello звертається до різних тем і сміливо експериментує з матеріалами.

Show More
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.