Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

Myroslava Hartmond

Мирослава Хартмонд (Галушка) є власницею і директором галереї "Триптих", а також науковим співробітником Центру міжнародних досліджень, Університет Оксфорд. Її роботи в сфері культурної дипломатії стали основою дослідження на тему того, як держава може використовувати свій культурний потенціал для підвищення своєї міжнародної значущості. Будучи висококваліфікованим експертом, Мирослава надає консультації як в Україні, так і в інших країнах. Вона консультує Міністерство закордонних справ України, Національний музей "Київська картинна галерея"; її коментарі на тему культури неодноразово з'являлися в пресі. У 2015, Мирослава була названа Культурним Лідером програмою ЄС і східного партнерства.

 

Мирославине захоплення мистецтвом пов'язано з багаторічним інтересом її сім'ї до колекціонування. Сьогодні вони утримують одну з найвидатніших колекцій українських картин в світі з більш ніж 3000 каталогізованими одиницями. В ній є важливі твори радянського періоду: мистецтво соціалістичного реалізму і неконформістське мистецтво, а також твори найкращих сучасних художників - у тому числі найбільша приватна колекція Івана Марчука. Мирослава працює з українським образотворчим мистецтвом з 2009 року в Великобританії і Україні, а з 2011 року - в материковому Китаї та Гонконгу.

 

Мирослава отримала ступені в Оксфорді (MPhil Міжнародні відносини, 2014 року, наукова робота - виставки радянського мистецтва часів Холодної Війни) та Інституті міжнародних відносин, КНУ (BA (Hons) Міжнародне право, 2012 наукова робота - відновлення мистецтва в пострадянських країнах).

Наукове життя Мирослави

myro@t-gaw.com

Please reload

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.