Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

ОЛІЯ & ВОДА

Валерія Тарасенко & Стас Толкачов

25.10 - 06.11.2019

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «ОЛІЯ & ВОДА», спільну виставку Валерії Тарасенко та Станіслава Толкачова, чия техніка друку на алюмінії CTP Oil відкриває нову грань художньої фотографії. Валерія Тарасенко дає нове життя покинутим фонтанам, звертаючись до психоделічної палітри, а Станіслав Толкачов будує сцени приватних випробувань у суворому монохромі. 

За словами автора Валерії Тарасенко: «Образ фонтана в даному арт-проекті – це центр Всесвіту, з якого б’є ключем жива вода і всеосяжне світло. Мета проекту – збереження пам'яті про покинуті місця шляхом художньої інтерпретації та фіксування даних про нематеріальну спадщину фонтанів. Незважаючи занедбаність і повільне руйнування, фонтани зберігають автентичний дух, поряд з ними затишно та приємно проводити час».

 

Мирослава Хартмонд, директорка галереї про проект: «Творчий тандем Валерії та Стаса надихає поєднанням естетики минулого і сучасних технологій. Цю виставку має побачити кожен, хто любить відкривати для себе таємниці міського простору».

Техніка CTP Oil: Процес офсетної предпечаті на гідрофільно-гідрофобних алюмінієвих CTP пластинах. Нагадує Бромойль (bromoil) початку 20-го ст. і гамойл (gumoil) друк Коенінга 90-х, але в якості фінального носія беруться сучасні алюмінієві офсетні фотоматриці. Матриця виводиться з цифрового монохромного позитиву, на професійних офсетних машинах типу HEIDELBERG, з високою лініатурою і гібридним растром (стохастикою). Нанесення олійної фарби проводиться вручну, пензлем або валиком. Стиль зображення CTP Oil може коливатися від м'якого пікторіального до щільного, контрастного, зернистого, графічного з використанням фарб будь-якого кольору.

ПРО МИТЦІВ

Валерія Тарасенко народилася у 1988 році в м. Київ. У 2005 році закінчила районну художню школу №2, вступила до поліграфічного інституту (НПІ). У 2013 році закінчила Національну академію образотворчого мистецтва (м. Київ), факультет реставрації живопису. З того часу, вона викладає в художній школі. З 2008 року учасниця чисельних колективних і персональних виставок, фестивалів, благодійних проектів, аукціонів та арт-резиденцій в Україні та за її межами (Угорщина, Польща, Росія, Грузія, Німеччина, Іспанія та ін.)

Станіслав Толкачов – фотограф, музикант, діджей, музичний продюсер. Народився в 1982 році в м. Дніпро. Почав фотографувати у 2004 році на середній формат 6х6, чорно-біла плівка. Володіє класичними технологіями друку, а також гамойл та літ-процесами. У 2011 винайшов техніку олійного друку на алюмінії CTP Oil, яку продовжує вдосконалювати сьогодні. Експонував роботи в Швеції, Естонії, Німеччині, Білорусі, Польщі, Грузії, Іспанії та Україні. Живе та працює в Києві. 

Show More
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.