Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

NOMAD. SHE IS NO MAD|Сучасне Мистецтво Киргизстану

24.10 - 07.11.2017

Цього року Республіка Киргизстан та Україна відзначають 25 років дипломатичних відносин. Для святкування, троє відомих киргизьких митців - Юрістанбек Шигаєв, Алія Шагєєва та Айгуль Кас представлятимуть виставку SHE IS NO MAD, яка відзначає містичну та стародавню кочову культуру та роль жінок у традиціях Киргизстану.

Show More

ЮРІСТАНБЕК ШИГАЄВ
Юрістанбек Шигаєв - один з найвидатніших киргизьких художників та директор Національного музею образотворчого мистецтва.
Шигаєв є одним із перших художників, які принесли чутливість сучасного мистецтва до Киргизстану. Випускник Інституту живопису, скульптури та архітектури ім. І. Є. Рєпіна Академії мистецтв СРСР (Санкт-Петербург) та Творчої студії Академії мистецтв СРСР (м. Бішкек). Він також є одним з перших художників, які принесли до Киргизстану інноваційні стилі образотворчого мистецтва, такі як поп-арт, авангард та інші змішані техніки.
Юристанбек Шигаєв презентував свої роботи у відомих галереях по всьому світу та отримав нагороди з Китаю, Бангладешу, Південної Кореї та інших країн. Як художник, Шигаєв вважається майстерним оповідачем античних киргизьких міфів. Він формує легенди та спадщину народу, складаючи географічні, філософські, релігійні та національні символи та ознаки для створення багатих, абстрактних полотен, які завоювали йому міжнародну похвалу.


 

АЛІЯ ШАГІЄВА
Донині Алія ховалася за технічним виконанням, а її графіка залишалася "сухою" і мовчала. Роботи, створені та представлені спеціально для цієї виставки, показують плавний перехід у її мистецтві від старого до нового, що дає змогу аудиторії Відчути. Добре сформована техніка не настільки важлива, як здатність передавати почуття.
"Зображення невловимих істот, що звуться Сенсаціями, є для мене чимось магічним. Я щаслива, що можу торкнутися магії повсякденних почуттів і бути здатною відчувати".


 

АЙГУЛ КАСИМОВА (АЙКА КАСИМ)
Народилася в Іссик-Кильському краї Киргизстану в 1985 році. Айгуль Касимова, яка використовує псевдонім Айка Касим, наразі живе в Тбілісі, Грузії. Вона закінчила Американський університет Центральної Азії та отримала ступінь магістра в Единбурзькому університеті у галузі мови та ідентичності. Основною темою у її роботі є людська ідентичність. Касимова, пропрацювавши в секторі розвитку понад семи років, досліджує поняття ідентичності, будь вона особистою, соціальною, етнічною чи національною.
За допомогою своєї роботи, яка в основному включає в себе акрильні та акварельні праці на папері, а також інші медіа засоби, художниця намагається дослідити поняття "кочівництво".
Так як Айгуль багато подорожувала та жила і працювала в таких конфліктних країнах, як Косово та Афганістан, вивчення цього поняття також є роздумом про самосвідомость художниці. Касимова досить експериментальна мисткиня, вона використовує спотворені форми і слова, щоб передати своє послання. В даний час Айгуль працює над своєю наступною 10-ти фрагментовою колекцією, яка дасть змогу побачити художню інтерпретацію класичних киргизьких радянських (Джамілья, Перший вчитель) і пізніших (Бешкемпір) фільмів.

 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.