Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

НЕВИДИМИЙ КИЇВ | Катерина Лісовенко

24.02 - 08.03.2018

"У своєму проекті я вирішила наповнити знайомі вулиці дивними магічними чудовиськами, тому що нам ще з часів Середньовіччя важко розрізняти Нас та Їх. Ваш сусід чи компаньйон у мандрівці може здаватися таким же чудернацьким і небезпечним, як і вигадана істота. Я фотографувала ті місця, повз які проходила щодня, і використала їх як декорації для мого бестіарія, виповнюючи свою задачу з почуттям абсурду та нереальності. Саме тому мої істоти виглядають дещо мультиплікаційно".

Show More

"Сон розуму народжує чудовиськ" Франциско Гойя


Перша персональна виставка молодої української сучасної мисткині Катерини Лисовенко представляє Київ очами зачарованого артиста. Вулиці, будови, панорами Києва показані природним середовищем фантастичних чудовиськ, які живуть серед нас, але залишаються невидимими.
За часів Середньовіччя, більшість людей не мали доступу до об'єктивної інформації, і цей вакуум був заповнений вигадками, страшними та не тільки. Все дивне, загадкове, далеке було уособлене і зображене лячним. Сьогодні ми перегружені інформацією, і все ж таки часто сприймаємо чуже з упередженістю, негативними стереотипами та параноєю.
 

Катерина Лісовенко - молода українська мисткиня, яка працює в таких медіа, як малювання, графічне мистецтво, фотографія та відеозйомка. Випускниця Одеського художнього училища, студент Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (кафедра образотворчого мистецтва) і Києвської Академії Медіа Мистецтв. ЇЇ праці є частиною приватних колекцій в Україні, Германії та США. 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.