Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

ТИЖДЕНЬ ІНДОНЕЗІЇ 2017

09.09 - 16.09.2017

Фестиваль мистецтва та культури 

На відзнаку 25 років індонезійсько-українських дипломатичних відносин

Цього року "Тиждень Індонезії" приурочено до сімдесят другої річниці Незалежності Республіки Індонезії і двадцяти п'яти років індонезійсько-українських дипломатичних відносин. На гостей очікують вісім днів культурних подій (09.09.17-16.09.17). Фестиваль буде проведено в арт-галереї "Триптих" (Андріївський узвіз 34, Київ, Україна), де відбудеться виставка традиційної індонезіїської культури "Індонезійські Скарби".

На додаток до виставки буде представлена насичена культурна програма. На фестивалі відбудеться презентація книги "25 років дипломатичних відносин між Індонезією та Україною" Антона ГА, у минулому Дармасісва, традиційний музичний виступ з ангклунгом та індонезійський танок "Jaipong" від Пупута Ратрі Відаяні дан Аєша. Еміра проведе мастер-клас з розпису по тканині у техниці Батик, яка занесена у Список шедеврів усної та нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. 

 

Читати програму тут

 

Про Тиждень Індонезії

Тиждень Індонезії проводиться вже 3 роки. Він призначений для ознайомлення українців з індонезійською культурою. Цього року захід засвідчить швидкий розвиток зв'язків між Індонезією та Україною. За словами Посла Республіки Індонезії в Україні Юдді Чріснанді, Тиждень Індонезії відіграє важливу роль у наближенні народів цих двох країн

 

Про Індонезію

Індонезія є активним регіональним та багатостороннім гравцем, постійно сприяючи глобальному миру та стабільності через такі організації, як АСЕАН, АТЕС, АСЕМ, Рух неприєднання та Організація Об'єднаних Націй. Існує величезна зацікавленість у зміцненні двосторонніх відносин Індонезії з Україною. Індонезія, будучи четвертою за населенням країною і третьою за величиною демократією в світі, де іслам та демократія спільно процвітають, постійно сприяє підвищенню толерантності, плюралізму, миру та розвитку демократії. Конституція Республіки Індонезія також зобов'язує країну сприяти збереженню регіонального та глобального миру та безпеки.

Нині відносини між цими двома країнами стають усе більш довірливими та комфортними. У рамках соціокультурної сфери, започаткувавши програму Дармасісва, уряд Індонезії запропонував 116 стипендій для українських студентів для навчання в Індонезії. Крім того, з моменту свого відкриття в 2012 році, одинадцять студентів успішно закінчили Бахазьку Індонезійську Мовну Бакалаврську програму в КНУ імені Тараса Шевченка.

У сфері особистих відносин, Індонезія запрошує до себе все більше і більше українців з усіх куточків нашої країни . З травня 2016 року українські туристи зможуть в'їхати в Індонезію без візи.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.