Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

ГОРИЗОНТИ Маріанна Абрамова

24.01 – 07.02.2019

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє нову серію живописних робіт Маріанни Абрамової «ГОРИЗОНТИ». Виставка присвячена парадоксам і протиріччям, якими наповнене життя сучасної людини. Презентація виставки відбудеться о 19.00 в четвер 24 січня 2019 року. Партнер проекту — Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA). Лінія горизонту виступає формальним і символічним роздільником між небом і землею, мрією і реальністю, свободою і неволею, особистим і суспільним, минулим і майбутнім. Жорсткий орнаментальний стиль письма, різкі контрасти і прості форми — образотворчі прийоми, за допомогою яких Маріанна Абрамова відображає стан сучасного суспільства, в якому зникли нюанси, в якому багато нервів оголилися, багато проблем трактуються занадто однозначно, а агресія і нові конфлікти стимулюють тенденцію до різкого і безапеляційного поділу на «своїх» і «чужих».

_IMG_9424.JPG
Show More

«Виставка — роздум про вибір кожного з нас в різноманітті ліній і ритмів життя. Про крихкий баланс між свободою і обмеженнями, темрявою і світлом, силами руйнування і творення, між людиною-володарем і людиною-маленькою частинкою Всесвіту. Про пошуки сенсу життя, про волю до свободи і про перипетії на шляху до цих манливих горизонтів...

 

У прагненні бути оригінальними, ми намагаємося вибитися із загальної маси, в той же час потрапляємо в якийсь шаблон оригінальності, заданий рекламою і мас-медіа. Ми прагнемо відчувати себе унікальними, але створюємо спосіб життя і темп, який уніфікує і робить безликим. Розвиток техніки і науки веде нас до нових горизонтів видимих ​​благ, але стрімко віддаляє від природи і гармонійної взаємодії з екосистемою, яку его людини епохи споживання ставить під загрозу. У перипетіях життя здається, що ми лише билини, які жене світом вітер долі. Але усвідомлений вибір лише однієї рішучої особистості здатний несподівано змінити візерунок буття», стверджує автор робіт Маріанна Абрамова.

За словами директора галереї Мирослави Хартмонд, «впізнаваний стиль Маріанни Абрамової, художниці і куратора з багатим міжнародним портфоліо, вже встиг завоювати шанувальників у всьому світі. Лаконічність композиції, монохромна палітра з яскравими колірними акцентами і алегоричність творів відсилають до загальнолюдських питань через призму індивідуального сприйняття. Творчість Маріанни — це сформована система візуальної комунікації, мальовнича мова зі своїм лексиконом. Наприклад, в її роботах можна часто побачити силует людини, мозаїчно вплетений в зображення. Він виступає сполучним елементом, будівельним блоком багатьох композицій, а також подумки переносить глядача в гущу полотна, де він сам стає учасником сюжету».

фото Анни Бутузової

Про художницю 

Маріанна Абрамова — сучасний художник, куратор низки міжнародних арт-проектів, в яких щорічно беруть участь художники різних країн світу, арт-директор Культурного центру «ArtLine». Член Національної Спілки художників України, Національної Спілки журналістів України, Асоціації художників Центральної Греції (VAACG). Постійний учасник національних і міжнародних виставок, арт-проектів і симпозіумів в країнах Європи, Азії та Африки. Роботи Маріанни Абрамової знаходяться у фонді Музею Марка Шагала (Вітебськ), державних і приватних колекціях України, Словаччини, Італії, Чехії, Лівану, Польщі, Росії, Швейцарії, Румунії, Туреччини, Австрії, Франції, Греції, Єгипту, Йорданії та ін. країн.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.