Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

ПРОЩАВАЙ, СКОРО ПОБАЧИМОСЬ!

Андрій Опришко

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «Прощавай, скоро побачимось!» — виставку-інсталяцію Андрія Опришко, юного майстра художньої кераміки. Експозиція налічує понад 60 об’єктів з кераміки і дерева, а також графічні твори і гуаші, які простежують пошук нової пластичної мови молодого художника. Широкий спектр сюжетів, натхненних мистецтвом стародавнього світу, красою природи та особистим життєвим досвідом, складається в цілісне портфоліо.

25.07 - 07.08.2019

Митець Андрій Опришко про особисте значення проекта:

 

 «Виставкою «Прощавай, скоро побачимось!» я хочу висловити подяку місту Києву і моїм друзям, які підтримували мене продовж останніх років навчання та праці. Зібрана колекція є продуктом 4 років роботи. Кожен предмет має свою зворушливу історію, він пов’язаний з конкретною людиною. Назва проекту — дружній символ, в якому попри розлуку існує впевненість у тому, що ми однак будемо разом, одним цілим життям».

Директорка галереї та кураторка проекту Мирослава Хартмонд зазначає: «Традиція декоративно-прикладного мистецтва в Україні дуже сильна, і особливо цікаво бачити, як нове покоління митців трансформує її за потребами часу. Вже рік ми з цікавістю спостерігаємо за художніми експериментами Андрія Опришко. Він впевнено рухається до мети, ставить собі дедалі складніші творчі завдання. Впевнена, що наш спільний проект — не просто звіт про завершену роботу, але й нове слово в українському сучасному мистецтві». 

ПРО ХУДОЖНИКА

 

Андрій Опришко народився 29 листопада 1994 року в с. Ромодан, Полтавська обл. У 2010 р. закінчив ДМШ ім. М. Лисенка, с. Ромодан. У 2014 р. завершив навчання в Миргородському керамічному технікумі ім. М.В. Гоголя, факультет художньої кераміки. Влітку 2019 р. закінчив з відзнакою Київську державну академію декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука, факультет художньої кераміки.

Працює з різноманітними матеріалами. Досліджує історію мистецтв, особливо стародавній, первісний світ. Викладає кераміку в інноваційному британському дитячому таборі Dec Camp з 2015 р.; працював з такими студіями кераміки як «Синій птах», «Оля Парасоля». У 2019 році створив власну керамічну студію при КДАДПМіД ім. Бойчука «What About Pottery». Роботи знаходяться в Музеї кераміки миргородського технікуму, колегіумі мистецтв (с. Опішня), фонді Dec Camp, фонді Ганнса Зайделя. У серпні 2019 р. бере участь у колективній виставці українських художників  «Україна – мій біль і надія» (м. Мюнхен, Німеччина).

Show More
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.