Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

ПОДІЇ

Панельная дискусія "Ленінопад і трансформація міської свідомості" з Себастьяном Гобертом, Олександром Михедом, Світланою Шумко і Мирославою Хартмонд у рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

На відзнаку 25 років дипломатичних відносин Украіни та Індонезії

Київ, 5 вересня 2017 – щорічний захід “Індонезійський тиждень” цього разу приурочений до 72-ої річниці Незалежності Республіки Індонезія та 25-и років дипломатичних відносин Індонезії з Україною. 

Виставку традиційного індонезійського мистецтва супроводжуватиме багата культурна програма. На гостей чекають танки та музика.

З нагоди Дня захисту дітей, TUSIB - Türkiye Ukraine Sanayiciler ve İşadamları Birliği організувала конкурс дитячого малюнка на тему "Україна та Туреччина - друзі назавжди". Галерея "Триптих" із задоволенням взяла участь у церемонії нагородження та святкування Дня захисту дітей, до якої долучилися Його Превосходительство Йонет Тезель та пані Аве Бригадер-Тезель, члени правління TUSIB та родин українсько-турецької бізнес-спільноти.

У середу 20-го квітня 2016, галерея "Триптих" організувала лекцію "Мистецтво, пробудження душі" особливого гостя - визнаного італьянського митця Марко Веронезе. Він також презентував свою нову книгу філософій та поезій "7362".

'Українське мистецтво на інтернаціональній сцені. Перспективи, труднощі" з Джеймсом Баттервіком і Мирославою Хартмонд.

T-GAW invited those people who are actively involved in promoting Ukraine abroad in their professional sphere: diplomacy, art criticism, media, fashion, cinema, cultural relations, educaton to participate in the workshop, and share their thoughts on the matter.

02.04.2015

Триптих презентує семінар "Культурная дипломатія для майбутніх лідерів" з Алексою Чопівською. Фантастична можливість зустрітися з однією з найактивніших прихильниць України в США, яка недавно організувала ретроспективну конференцію на тему Євромайдана у Вашингтоні. Поговоримо про владу, культурну політику та дипломатію за горнятком чаю та тортиком.

Please reload

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.