Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

АЗ ЄСМЬ ЦАР!
Sasha Bob

25.04 – 15.05.2019

Галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «АЗ ЄСМЬ ЦАР!» – першу персональну виставку сучасного українського художника Sasha Bob у Києві. На яскравих, мов середньовічні манускрипти, полотнах молодого митця зображено харáктерні чоловічі портрети. Серед цих еталонів мужності великі царі та хоробрі лицарі, могутні імператори й відважні гладіатори, вільні кочівники та відчайдушні пірати.

58833854_2293736554029263_49465498523989

Художник Sasha Bob про те, що його надихає:

 

«При створенні своїх робіт я орієнтуюсь на життя навколо мене. Кіно, музика, книги, життєві події – все, що можна почути або побачити надає мені можливість відтворити мить натхнення на інтуїтивному рівні. Важливим для мене є сам процес, тобто баланс на межі між внутрішнім уявленням та реальністю. Саме внутрішні уявлення, вилиті фарбою на полотно, розкривають частку мене… Всі образи, які я зображую навіяні як дитячими спогадами, так і теперішнім часом. Моя мета – розкрити їх інтуїтивно, не роблячи ніяких замальовок. Швидко. Тільки так, як я їх відчуваю. Ніби змальовуючи їх зі своєї свідомості, а не з натури».

За словами Мирослави Хартмонд, кураторки виставки і директорки галереї: «Sasha Bob – портретист чоловічих архетипів. За його творчістю слідкую вже декілька років і рада нашому першому спільному проекту. Мені подобається його щирий, невимушений стиль, за яким приховується неабияка глибина. Попри схожість сюжетів, характери, що зображені на його портретах, ніколи не повторюються».

ПРО ХУДОЖНИКА

 

Sasha Bob проживає і працює в м. Біла Церква. Освіта вища технічна. Малювати почав з дитинства; поштовх  до малювання отримав від батька. Займався в художніх студіях, переймав досвід у дорослих митців. Багато експериментував з техніками та матеріалами. На даний момент частіше застосовує акрил, який дозволяє працювати швидко. Працює в сучасному стилі. Надає перевагу фігуративному живопису. Учасник багатьох групових виставок, пленерів, арт-резиденцій в Україні та закордоном.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.