Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

ВИЯВЛЕННЯ | АЛЛА ВОЛОБУЄВА

07.06 - 03.07.2018

Нова живописна серія відомої української художниці Алли Волобуєвої поєднує макрокосм та мікрокосм, подорожуючи топографіями зовнішніх та внутрішніх світів, природних і метафізичних. Словами художниці:

«Сучасний світ являє собою величезну комп’ютерну симуляцію. Люди занепокоєні видобуванням грошей. Ми вважаємо, що ми їх видобуваємо для себе, насправді ж ми їх видобуваємо за рахунок себе. За рахунок власної енергії, енергії сонця, води, природи, для того, щоб з новими силами продовжити процес подальшого освоєння матеріальних територій.

 

Ми думаємо, що ми маємо свободу і свій особистий простір... насправді ж ми постійно знаходимось під наглядом. Сучасні технології дозволяють бачити кожний квадратний сантиметр з космосу. Навіть якщо ми десь залишаємось на самоті у тихому затишному куточку, щоб сховатись від сторонніх поглядів, щоб побути наодинці з власними думками, то навіть тоді за нами ведеться спостереження... Виявлення.»

В Июне, в полночь, в мгле сквозной, Я был под странною луной.

 

Едгар Аллан По, «Спляча»

(пер. К.Д. Бальмонта)

Алла Волобуєва народилась у Києві в квітні 1984 року. У 2002 р. закінчила Республіканську художню школу ім. Т.Г. Шевченка. З 2003 по 2009 рр. навчалась у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури у майстерні Гуйди (викладачі – Михайло Гуйда, Олег Ясенєв). Лауреат Першої премії міжнародного молодіжного конкурсу анімації у Флоренції (Італія), а також неодноразовий лауреат Першої, Третьої премії ім. Віктора Шаталіна. Алла Волобуєва експонує свої роботи по всьому світу, від України, Італії й Швейцарії до Китаю й Тибету. Живе і працює в Києві, любить свого собаку і місяць.

Show More
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.