Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

DENDROCHRONOLOGY

Леонід Бернат

08.02 – 21.02.2019

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє ретроспективну виставку самобутнього українського митця Леоніда Берната до дня народження художника.
«Дендрохронологія» або датування деревних кілець базується на аналізі росту річних кілець дерев. В експозиції представлено роботи з різних циклів майстра сучасного мистецтва, якому притаманна фантасмагорійна декоративність і технологічна винахідливість.

«Річні кільця дерева, світова історія, ураган Катріна, ланцюги ДНК мають дещо спільне. Невпинний спіральний напрямок розвитку. Магічне лассо, яким боги керують Всесвітом. Дендрохронологія – життєвий літопис володаря своїх річних перстнів, своєї табуйованої яблуні, свого Іґґдрасіль, в кронах, якого будує свою оселю Сімург», ділиться художник Леонід Бернат.

 

«Заскрейчений вініл з життєвих ситуацій, безглуздостей, довершеностей, і просто речей. Liveset, що увібрав в себе різні жанри та емоційні стани, різні ритми, які знову ж таки породжують обертальні рухи – вальс, твіст, рок-н-рол, бекспін... Життя в його неспинному натхненному оберті».

За словами директора галереї Мирослави Хартмонд, «з творчістю Леоніда Берната «Триптих» знайомий багато років. В експозицію «DENDROCHRONOLOGY» увійшли деякі з тих робіт талановитого митця, які в свій час демонструвались у нас вперше. Одним із моїх улюблених проектів з тридцятилітньої історії галереї є «Анахата», в межах якого було представлено декілька робіт Леоніда, які запам’ятались винахідливістю авторської техніки (левкас, друк, трафарети) і іронічним, але душевним підходом до теми ностальгії за радянським минулим. Серед «кілець» багатолітнього портфоліо Леоніда Берната є чимало таких вдалих експериментів, і дана ретроспектива дає можливість провести науковий аналіз цієї могутньої постаті на ниві українського мистецького середовища».

Show More

Про художника

Бернат Леонід Анатолійович — графік, живописець. Народився 8 лютого 1962 року. 1980 р. — закінчив Республіканську художню школу ім. Т. Г. Шевченка. З 1984 по 1990 — студент графічного факультету КДХІ (нині НАОМА) (майстерня плаката Т. А. Лящука). З 2011 р. – викладач Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок (персональні: 1995, 1997, 2005, 2006, 2007, 2011). З 2000 р. — член Національної Спілки художників України. Творчий шлях починав з роботи в галузі книжкової, станкової графіки та плаката. У фондах Відділу образотворчих мистецтв зберігаються плакати, календарі художника. З середини 1990-х і до сьогоднішнього дня перевагу надає живопису.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.