Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ

Панельна дискусія 27 березня о 18.30 (спільно з Docudays UA): “Ленінопад і трансформація урбаністичної свідомості в Україні”

У ПОШУКАХ ЛЕНІНА

17.03.2018

Галерея Triptych: Global Arts Workshop та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, за підтримки Посольства Швейцарії в Україні та Днів Франкофонії в Україні 2018, представляє виставку “Looking for Lenin” (“У пошуках Леніна”) – резонансний проект швейцарського фотожурналіста Нільса Акермана і французького журналіста Себаст’єна Гобера, що став основою одноіменної книги, яку видано в 2017 році у Великій Британії та Швейцарії.

МІЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЩОДЕННИК | Маркус Ніден

14.11.2018

Галерея Триптих приймала першу в Україні виставку митця Маркуса Нідена в межах тижнів Німеччини в Україні 2017 на відзнаку 25 років дипломатичних відносин. В експозиції були представлені роботи, які художник виконав під час чисельних візитів до України, куди вперше потрапив у 2003 році.

КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ ЯК ПРОФЕСІЙНИЙ СВІТОГЛЯД: КРЕШ-КУРС ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ КУЛЬТУРНИХ МЕНЕДЖЕРІВ

Мирослава Хартмонд, наукова співробітниця Центру міжнародних досліджень Оксфордського університету (Велика Британія) дає кілька професійних порад тим, хто займається культурно-дипломатичними проектами.

NOMAD. SHE IS NO MAD

24.10.2018

Цього року Республіка Киргизстан та Україна відзначають 25 років дипломатичних відносин. Для святкування, троє відомих киргизьких митців - Юрістанбек Шигаєв, Алія Шагєєва та Айгуль Кас представлятимуть виставку SHE IS NO MAD, яка відзначає містичну та стародавню кочову культуру та роль жінок у традиціях Киргизстану.

09.09.17

Цього року "Тиждень Індонезії" приурочено до сімдесят другої річниці Незалежності Республіки Індонезії і двадцяти п'яти років індонезійсько-українських дипломатичних відносин. На гостей очікують вісім днів культурних подій (09.09.17-16.09.17). Фестиваль буде проведено в арт-галереї "Триптих", де відбудеться виставка традиційної індонезіїської культури "Індонезійські Скарби".

СТАРІ МАЙСТРИ: АВСТРАЛІЙСЬКІ ХУДОЖНИКИ МАЛЮВАННЯ НА КОРІ

25.01.2017

"Старі майстри. Австралійські художники малювання на корі" - це визначна інтернаціональна виставка.
Ця подія відзначає "Австралійський день" (26 січня), і є частиною програми 2017 року на відзнаку 25 років дипломатичних відносин між Австралією та Україною та 70 років українського поселення в Австралії.
Тур цієй виставки по світу організований посольством Австралії за підтримки Міністерства закордонних справ та торгівлі Австралії та Національного музею Австралії.

З нагоди Дня захисту дітей, TUSIB - Türkiye Ukraine Sanayiciler ve İşadamları Birliği організувала конкурс дитячого малюнка на тему "Україна та Туреччина - друзі назавжди". Галерея "Триптих" із задоволенням взяла участь у церемонії нагородження та святкування Дня захисту дітей, до якої долучилися Його Превосходительство Йонет Тезель та пані Аве Бригадер-Тезель, члени правління TUSIB та родин українсько-турецької бізнес-спільноти.

Семінар: Джеймс Баттервік. Українське мистецтво як глобальний бренд". Модерує дискусію Мирослава Хартмонд, член Центру Міжнародних Досліджень Университету Оксфорда, власниця та директорка галереї "Триптих".

02.04.2015

Триптих презентує "Культурно-Дипломатичний та Освітній Обмін: Зміна Правил для Наступного Покоління Міжнародних Лідерів з Алексою Чопівською".
Чудова нагода зустрітися з однією з найпалкіших прихильниць України в США, яка щоцно організувала ретроспективну конференцію на тему Євромайдану в Вашингтоні.

Please reload

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.