Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

UDLAENGSEL

Подорожі Корнеліу Казаку

06.09 - 20.09.2017

“Я завжди більше любив розповідати історії, аніж фотографувати пейзажі. Ця виставка є спробою поєднати дуальність пейзажу та соціальної документальної фотографії"

Святкування на честь Царя Гесера, Ярхен Гар, Сичуань, Китай. 50 мм x 75 мм, Hahnemuhle Photo Rag Pearl Paper.

Проект “UDLAENGSEL: Пристрасть до подорожей Корнеліу Казаку” – це поєднання декількох серій, кожна з яких могла б стати темою окремої виставки. За назву ми взяли датське слово “udlaengsel”, невтомну пристрасть людської душі до подорожей, завдяки якій фотограф Корнеліу Казаку відвідав найвіддаленіші куточки планети, документуючи чарівні миті життя природи і людей.

 

Фотографії запрошують глядача у дивовижну подорож крижаними водами й айсбергами Ґренландії, льодниковими лагунами ісландської Йокюльсарлон, чарівними, немов з іншого світу, та їх перуанськими сестрами, а також висихаючим солоним озером близ іранського Ширазу. Крізь них ми відкриваємо для себе таїнства різних народів світу: румунські народні гуляння, мексиканський День мертвих, тибетське свято на честь Царя Ґесера і хвилюючий момент Революції Гідності.

 

Корнеліу Казаку – датський фотограф румунського походження, який живе і працює в Мюнхені, Німеччина. Спеціалізується на природничій, архітектурній, репортажній та музичній фотографії. Роботи автора надруковано на сторінках таких періодичних видань як National Geographic US, Foreign Policy, EU Observer, Romania libera, Dilema veche та ін. Фотороботи знаходяться у приватних колекціях США, Німеччини, Франції, Данії, Румунії та України.

 

Нагороди:

• Winner of two first prizes and a second prize in the "Mihai Vasile" photography contest organised by the Romanian Centre for Investigative Journalism, Romania, 2015.

• Winner of the SIR photo contest Munich, 2016 (photographing integration of refugees in Munich).

• IPA - int´l professional awards 2016 - Honorable Mention - Nature : Sunset Category

• Winner of Travel Photographer Society contest 2017 (People & Culture) Honorable mentions at the MonoVisions photography awards (2017).

 

Виставки:

• 1996-1997: Plougmann & Vingtoft Headquarters, Copenhagen, Denmark

• 1998-2016: Collective yearly exhibition in the European Patent Office, Munich, Germany

• 2015: Presentation of Euromaidan revolution photos and participation in the panel debate "Ukraine in the eyes of Eastern European Intelligentsia" in Brussels, Belgium

• 2017: Solo exhibition at Triptych: Global Arts Workshop, Kyiv, Ukraine

 

Технічна інформація: Розмір фотографії рівномірно 50 х 75 мм з верхньою та бічною границями 8 мм, а нижня межа 9 мм. Друк струменевих принтерів на принтерах Epson із світлостійкими чорнилами UltraChrome ™ K3 з технологією Vivid Magenta на папері Hahnemuhle Photo Rag Pearl Paper - архівний папір з першосортним струменевим покриттям і сумісний як з пігментними, так і з фарбами на основі барвників. Папір ідеально підходить для відтворення фотографій та образотворчого мистецтва, цифрового мистецтва, обмежених тиражів, друкованих презентацій, альбомів та вітальних листів. Всі документи Hahnemühle є надзвичайно стійкими до старіння відповідно до DIN 6738 і мають найвищу тривалість життя (кілька сотень років). Постійність друку, тобто прикріплення кольорів, залежить від чорнил, а чорнила, захищені від ультрафіолетових променів (пігментні фарби), можуть тривати більше 100 років.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.