Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

АСТРОНАВІГАТОР

Василь Мицлер

05.12 – 18.12.2019

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «АСТРОНАВІГАТОР», персональний проект українського майстра декоративного живопису Василя Мицлера. З давніх давен людина підіймала свій погляд до зірок, намагаючись зрозуміти своє місце у Всесвіті. Втім, споглядання небесних світил мало й практичні застосування: воно слугувало орієнтиром для мореплавців та подорожуючих, допомагало вести відлік часу та господарство. Вражаючі масштабом та грою геометричних композицій, роботи Василя Мицлера поєднують архаїку та футуризм, статику та динаміку. Його орнаменти однаково легко уявити на археологічних знахідках та космічних суднах донині невідомих нам цивілізацій. 

Художник Василь Мицлер про свою творчу філософію: «Все просто. Все дуже складно. Хочеться знати і розуміти природу речей і явищ з першоджерела. Мені подобається створювати символи і композиції з символів – згустків енергії елементів. Але для того, щоб надати уяві матеріального вигляду, потрібно детально опрацювати всі нюанси форми і кольору. Вдало зроблена робота повинна справляти враження поєднання розуму з відчуттям незрозумілого та "стихійного". Головне – постійно підвищувати духовний рівень протиріч».

Мирослава Хартмонд, директорка галереї про проект: «Фольк-космізм Василя Мицлера заряджений енергією неба і землі. У всьому відчувається ювелірна точність, продуманість, гармонія протилежностей, що не дивно, оскільки свої перші творчі десятиліття митець присвятив художньому склу, де творець не має права на помилку».

ПРО ХУДОЖНИКА​

Мицлер Василь Миколайович народився в 1952 році в с. Стецева Івано-Франківської області. З 1972 по 1976 рік – студент Косівського технікуму народних художніх промислів, спеціалізація «художній метал». З 1976 по 1982 рік – художник сувенірних цехів Івано-Франківської області. З 1982 по 1987 рік – студент Львівського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва, спеціалізація «художнє скло». З 1987 по 2000 рік – художник 1-ї категорії Київського заводу художнього скла, учасник художніх виставок (художнє скло, кришталь). З 2000 по 2017 рік – старший викладач Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені Михайла Бойчука. Роботи були закуплені міністерством культури України, художнім фондом України, Переяслав-Хмельницьким краєзнавчим музеєм та приватними колекціонерами. Крім цього, роботи знаходяться в Київському музеї історії України. Представляє свій декоративний живопис з 2005 року.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.