Живопис, скульптура і фотографія в серці Києва з 1988 року

ПАЗЛИ АРХАЇЧНОГО

Максим Дєтковський

04.04 – 24.04.2019

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «ПАЗЛИ АРХАЇЧНОГО» – новий проект Максима Дєтковського, молодого українського художника, який працює на стику монументального живопису та інтер'єрного дизайну. Незвичайна авторська техніка, в якій виконані фактурні, мерехтливі полотна, вже встигла завоювати коло шанувальників в Україні та за кордоном. «ПАЗЛИ АРХАЇЧНОГО» запрошують глядача зануритися в світ фантастичних ландшафтів, які пульсують первинною тектонічною енергією.

56331109_2260537290682523_30389752220583

Художник Максим Дєтковський відкриває таємницю своєї унікальної авторської техніки:

«В техніці, виробленій мною 6 років тому, мені доводиться відмовлятися від звичних правил, на яких ґрунтується фігуративний живопис, і робити колір та текстуру домінуючими складовими моїх робіт. Будівельний лак виступає сполучником між фарбою, пігментом, полотном. Лак стримує процес хімічної реакції, дає можливість зупинити дію, задокументувати процес тут і зараз, продовжити на довгий час. Фарба наноситься шарами, переважно горизонтальними потоками, що імітують горизонт, гладь води, хмари, які вступають один з одним в реакцію. Процес нанесення лаку, фарби, пігментів повторюється безліч разів, і шари, застигаючи, тріскаються, створюють глибокі текстури, що імітують природні мотиви».

Куратор виставки і директор галереї Мирослава Хартмонд додає, що «дуже приємно бачити, як наші художники розвиваються і відкривають у собі нові грані. Влітку 2013-го року у нас відбувся виставковий дебют Максима Дєтковського під назвою «ТЕКСТУРИ». Виставка була успішною, а його техніка заінтригувала навіть досвідчених майстрів. У новій серії «ПАЗЛИ АРХАЇЧНОСТІ» відчувається зрілість, впевненість у власному творчому методі, а також інший масштаб. У сучасному світі успішний художник може ефективно поєднувати творчість і інший професійний вектор, наприклад, інтер'єрний або графічний дизайн, викладацьку діяльність, комерційну фотографію. Живопис Максима не можна назвати «інтер'єрним», скоріше, він створений з розумінням принципів гармонійної організації простору».

ПРО ХУДОЖНИКА

Максим Дєтковський народився 16 грудня 1987 року в м. Ноябрьск, Росія. Здобув освіту в Києві: в 2007 році закінчив Київський будівельний технікум (КБТ) за фахом «архітектор», а в 2011 році - Київський національний інститут будівництва і архітектури (КНУБА), факультет містобудування. З 2011 року працює в сфері дизайну та предметного дизайну. У 2018 році започаткував дизайн-студію Modektura, що спеціалізується на інтер'єрах приватних і громадських будівель. З 2013 року професійно займається живописом. Роботи Максима Дєтковського знаходяться в приватних колекціях в Лісабоні, Лос Анджелесі, Парижі, Женеві, Москві, Києві.

Show More
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon

Triptych: Global Arts Workshop

34 Andriyivskyy Uzviz 

Kyiv UKRAINE 04 070

+38 044 279 0759

+38 050 370 6039

Copyright © 2019 TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP. All rights reserved.